SuperForumM
Cem Garipoğlu.Arka bahçe aydınlanıyor Htc9cya2
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız

Join the forum, it's quick and easy

SuperForumM
Cem Garipoğlu.Arka bahçe aydınlanıyor Htc9cya2
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
SuperForumM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SuperForumM

Bilginin En İyi Paylaşıldığı Tek Adres

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Cem Garipoğlu.Arka bahçe aydınlanıyor

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Cem Garipoğlu.Arka bahçe aydınlanıyor Empty Cem Garipoğlu.Arka bahçe aydınlanıyor Perş. Eyl. 24, 2009 2:09 pm

alkantenik

alkantenik
Yetkin

Cinayette 2 sanıktan şok itiraf

Nida Garipoğlu'nun şoförü Ahmet Badur ile Mehmet Karakayalı, Cem Garipoğlu'nun saklanmasında rol aldıklarını itiraf etti Cem Garipoğlu'nun tutuklanmasının ardından dün gözaltına alınanlardan 2 kişi cinayete yardım ettiklerini itiraf etti Münevver karabulut cinayetinde arka bahçe aydınlanıyor...Cem Garipoğlu'nun yakalanmasının ardından yardım ve yataklık edenlerin açığa çıkarılması için polisin sürdürdüğü araştırma sonuç vermeye başladı.Dün gözaltına alınanlardan 2 sanıktan önemli itiraflar geldi. 2 sanık da Cem Garipoğlu'nun cinayetten sonra saklanmasına yardım ettiklerini kabul etti.

Nida G.'nin şoförü Ahmet Batur'un ifadesinde "Olay günü patronum Nida G., Cem'i almamı söyledi. Onu aldım ama o anda cinayete karışmış olduğunu bilmiyordum. Ben cinayet işlemiş birine yardım ve yataklıkta bulunmadım. Sadece patronumun dediklerini yerine getirerek Cem'i arabaya aldım. başba bir arabaya verdim" dedi

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]